MOTOPİT

Sym motosikletlerin sıfır araç bayiliğini,

Piaggio, Vespa, Gilera, Peugeot, Sym, Tvs, Bajaj, Hyosung, Aprilia, Yamaha, Moto Guzzi, Derbi Motosikletlerinin ve Polaris Atv lerinin orijinal yedek parça satış hizmetini & bayiliğini sağlamaktadır.

Türkiye distribütör’lerinden sonra tartışmasız en zengin yedek parça stoğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yedek parça fiyatları ve stok paylaşımı konusunda hassasiyetini iyi bildiğimiz marka kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız online alışveriş sitemiz motopit.com.tr 2012 yılı başında yayına başlamıştır. Online mağazamız 2021 Mayıs ayı itibari ile kayıtlı 13.700 kullanıcı ve yüklü olan 29.800 kalem orjinal ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Alt yapı yatırım ve ürün ilaveleri halen devam etmektedir.

Tedarik, kur dalgalanmaları ve yüksek maliyetler sebepli, firmamıza gelmeye başlayan alternatif, yan sanayi ve performans ürün taleplerinin yoğunluğu nedeni ile, motopit.com.tr deki orijinal çizgisinden ödün vermek isteyemeyen firmamız Ekim 2020 itibari ile motosikletyp.com online mağazasının açılışı için çalışmalarına hız vermiştir. 

Satış, yedek parça ve aksesuar hizmetlerimizi, İzmir-Gaziemir semtinde 1.500 Metrekare lik bir alanda vermekteyiz. Motopit.com.tr ve Motosikletyp.com un iş akışları, depo düzeni ve sevkiyat hizmetleri birbirinden bağımsızdır. Hizmet verdiğimiz bu özel markalar için % 100 son kullanıcı memnuniyetine dayalı hareket ediyor, ve bunu bilgi birikimi yüksek, tecrübeli çalışma arkadaşları ile yatırım & stok maliyetlerinden ödün vermeden destekliyoruz.

Motopit, motosiklet grubunda 27, ATV grubunda ise 16 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, tüm Türkiye’deki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini ve dağıtımını üstlendiği markalara ait yedek parçaların temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & aksesuar sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Firmamız ile ilgili olumlu & olumsuz tüm google yorum ve değerlendirmelerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MOTOPİT